Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOLES .

2 posters

Ići dole

BOLES                        . Empty BOLES .

Počalji od yugo 45 Uto Jan 04, 2011 1:01 am

BOLES(T) namerno nisam stavio t u naslov teme

čitajući Dinu evo sad i Kraljicu oluje od marion cimer bradli naišao sam na temu koja kod nas u ovom savremenom svetu već neko vreme nije aktuelna
to je brak ili uzgoj u bliskom srodstvu
Nije više aktuelna uglavnom nema potrebe da se više RODJACI venčavaju da bi imetak ili bogastvo ili Vladarska kruna ostalo u krugu porodice

kod pravoslavaca mislim da je to do 7 ili 10 kolena a kod zapadnih crkvi još je to blaže mislim oko 4 ili 5-og kolena
kad pominjem crkve ne mislim i njihove dozvole za još gore rodoskrvnuće u kraljevskim porodicama

takodje incest blazi ili tezi je veoma primenjen u uzgojima konja krava pasa i ostale živinčadi od koje imamo neku korist
kod konja se juri recimo sportske karakteristike , kod krava mlečnost ili tovnost
kod pasa karakteristike koje ih čine rasom
u sustini sve rase pasa su nastale zestokim incestima
izjava jednog odgajivača ni suviše blizu a ni suviše daleko da okot bude dobar
ovo je u savremenom svetu uglavnom prećutkivano

da se vratimo na knjige
recimo u dinama sestrinstvo bene geserit kroz svoje uzgojne programe jure da NAČINE kvizac hederaha radeći recimo na tajnovit način poturajući bliske rodjake jedne drugima da učvrste neke karakteristike neke porodice takodje i politički delujući preko njih

u knjizi koju trenutno čitam kraljica oluje je to sve izraženo na otvoren način
znaci PARENJA(brak) bliskih rodjaka da bi njihova deca imala pojačane psi karakteristike
i tako u krug generacijama udaraju krv na krv radjaju se deca sve bolesnija sa velikom mogućnošću umiranja u pubertetu
čak i su i neke loze u izumiranju
vredi procitati knjigu glorija ima linkove za obe kjnige a saljem i ja na pp


postavio sam ovu temu jer veoma retko da neko upakuje na ovakav nacin kao sto su uradili merion i herbert



yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

BOLES                        . Empty Re: BOLES .

Počalji od Garwor Uto Jan 04, 2011 1:15 am

Herbert je lepo upakovao stosta u Dini. Ovo drugo nisam citao.
Po meni sve to spada u nauku pa time moze i u naucnu fantastiku.

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu