Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

+2
yugo 45
Šerif
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Šerif Čet Dec 09, 2010 10:24 pm

Sine, ne da im ga je uterao, nego im ga zabio da im oči ispadaju!

Preko 200 hiljada tajnih dokumenata američke diplomatije objavio čovk na svom sajtu Vikiliks!
Ima muda ko izumrli mamut. Svaka mu čast, svaka mu dala, i vode iz bokala!

I sad mu kao sude, pritvaraju ga...Ccccc.


A rusi me oduševiše. Vele, "treba dati Asanažu nobelovu nagradu za mir!"
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od yugo 45 Čet Dec 09, 2010 11:32 pm

čitam danas u novinama u vezi silovanja

u ono njihovo objašnjene samo može idiot da poveruje

ponovi sto puta silovanje i ispaste će istina
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Šerif Čet Dec 09, 2010 11:57 pm

Ma... jasno je ko dan, samo što niko ne sme pogledati u nebo...
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pet Dec 10, 2010 1:30 am

Samo se vi smejte, jadnik u ćuzi a sprema se "bolja kontrola " Neta ...

Nisu imali bolje opravdanje ni kad su sejali bombe po nama pa im prošlo.
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Nesa Pet Dec 10, 2010 3:56 am

Jedva cekam da se pojavi i o Jugii ili Srbiji.
Mada ko zna. Stare su to price. Crying or Very sad
Sta bih dobiotime? Paaa, nista sem moralne sadisfakcije, a mozda i malo stida ovih demok......h seronja. Mada bice da previse ocekujem. ovi nemaju ni malo stida. Crying or Very sad
Nesa
Nesa

Broj poruka : 175
Datum upisa : 04.12.2010
Godina : 65
Lokacija : Beograd

List lica
Rasa:
Ime:

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od yugo 45 Pet Dec 10, 2010 12:45 pm

Glorija ::Samo se vi smejte, jadnik u ćuzi a sprema se "bolja kontrola " Neta ...

Nisu imali bolje opravdanje ni kad su sejali bombe po nama pa im prošlo.

a možda su ovo samo čekali pa da udare u restrikcije neta
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pet Dec 10, 2010 3:02 pm

Yugo, bojim se da si u pravu Sad

11. septembar i pad "bliznakinja" rezultirao je "pooštravanjem" zakona u SAD (u prevodu - doneli su zaista fašističke zakone o kontroli vlasitog stanovništva )

Izašle su i neke priče o Srbiji - ništa novo i nepoznato Twisted Evil

Ali - već rekoh u kafani ali ponavljam i ovde : rezultat će biti objava rata slobodi Interneta ! ! !

Babin strah je da će "kolateralna šteta" biti balkanska piraterija affraid
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od yugo 45 Pet Dec 10, 2010 3:09 pm

nije to samo u pitanju kontrola interneta, već kompletna kontrola stanovništva( al sam paranoik)
izazovu krizu pa ajde da je rešavaju po našim ledjima
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od valiant Pet Dec 10, 2010 3:13 pm

Ziveli hajduci sa Balkana. Nece oni da ukinu svoj izvor informacija, samo ce preurediti da se sve naplacuje. Jedan post 5 dinara. affraid
valiant
valiant

Broj poruka : 58
Datum upisa : 06.12.2010
Lokacija : saznacu pa javljam

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pet Dec 10, 2010 3:29 pm

Baba će da bankrotira ....!!! affraid

Ajde da se borimo !!! Recimo da miniramo Net ... ili njih ... Ovako ?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pet Dec 10, 2010 4:19 pm

Samo se zezajte ... a oni ozbiljno RADE :

[You must be registered and logged in to see this link.]

"Osnovna tema ove publikacije - problemi bezbednosti u sajber prostoru su, bez obrzira u kojoj meri su toga svi svesni, objektivno jedna od hiperaktuelnih tema vremena u kome živimo."

affraid

Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od valiant Pet Dec 10, 2010 4:31 pm

Danas nema nista od posla. Uputila me Glori na Budalizaciju i imam opravdanje kod zene.
valiant
valiant

Broj poruka : 58
Datum upisa : 06.12.2010
Lokacija : saznacu pa javljam

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pet Dec 10, 2010 5:05 pm

Nadam se da se i ona lepo zabavlja ...

Upoznajmo neprijatelja ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

OVO nije baš pravi primer ??? Wink ali je smešno
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Ned Dec 12, 2010 7:08 pm

Rat se nastavlja :

[You must be registered and logged in to see this link.]
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Šerif Ned Dec 12, 2010 11:19 pm

Vid' te...

Ako bude totalitarističa kontrola interneta, moraću vam naplaćivati članarinu, plus pristup, plus uspostavu veze, plus održavanje sajta. Za PDV mi ne možete prigovarati, jer to nije moje negoli državno. Ko nema da mi plati skromnih 30 evra mesečno, neka se obrati državi za pomoć. Ono, uz dećiji i invalidninu, internet dodatak!


Elem, sve to lepo i divno, ali ja sam skontao kako da se borim protiv kontrole interneta! Jes da nisam haker, pijem klaker, ali paz' vamo...

Utrostručio sam skidanje filmova! Da, da lepi moji... utrostručio!
Kontam, dok je vakta da poskidam što više... ako oni američki majmuni uvedu kontrolu, šipak za dž filmovi... a ko bude imao preko 100 kom na hard disku, CIA killeri brišu. I disk i vas iz života. Pa sad ti gledaj, brate i sestro slatka!

Eto, tako, ja rekoh šta mi na duši, pa nek ide život!

Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pon Dec 13, 2010 1:33 am

Zaboravio si akcizne markice ...

Za 30 evra mesečno po članu ... možda se neki naivčina i navata da ti sređuje sajt (šiznućeš pre toga izigravajući šerifa ) Very Happy
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Šerif Pon Dec 13, 2010 1:46 am

Moj name is Dok Sal Holidej!

Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pon Dec 13, 2010 1:57 am

Sreća da baba ima Kalamiti Džejn i Ani Četiri Pištolja sa sobom Razz

Govori tiho - i pucaj jako !
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Šerif Pon Dec 13, 2010 2:01 am

"Došao je tiho i stao na ekser..."
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pon Dec 13, 2010 2:07 am

.... a onda je toliko vrištao da ... (ma, znate taj štos )
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Garwor Pon Dec 13, 2010 12:14 pm

Da li je u aferi Wikileaks zaista procurilo sve, ili samo ponesto sto realno i nije od tolikog znacaja? Jer realno je da je ceo svet vec znao o zlocinima americkih vojnika u iraku, a poneko misljenje o tome da 'Boris Tadic bi mozda dao Kosovo za clanstvo u EU' je zaista smesno, jer svi znamo da bi prosecan Srbin prodao celo kosovo za par hiljada eura. Da nije i ova afera samo vestacki stovoren povod da preuzmu totalnu kontrolu neta?

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Šerif Pon Dec 13, 2010 12:17 pm

Te priče kruže u mom društvu.
Na sve su stavili šapu (na aerodromima imaju skenera koji te vide golog!!) sem na net. Mislim da će i to ubrzo, mada ne vidim kako bi?
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Glorija Pon Dec 13, 2010 2:21 pm

A ima i toga da Ameri baš ne vole da ih provale. Jesu oni za slobodu (svoju) i (svoja) prava ... Drugi su samo "kolateralna šteta" Twisted Evil
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Nesa Pon Dec 13, 2010 5:47 pm

Garwor ::Da li je u aferi Wikileaks zaista procurilo sve, ili samo ponesto sto realno i nije od tolikog znacaja? Jer realno je da je ceo svet vec znao o zlocinima americkih vojnika u iraku, a poneko misljenje o tome da 'Boris Tadic bi mozda dao Kosovo za clanstvo u EU' je zaista smesno, jer svi znamo da bi prosecan Srbin prodao celo kosovo za par hiljada eura. Da nije i ova afera samo vestacki stovoren povod da preuzmu totalnu kontrolu neta?

Naravno da nije bas sve objavljeno. Neverujem da je bas namestaljka, ali da im je dobro dosla u prosirivanju samovlascenja u to verujem. Za sve zlocine Amera se zna. Ali znaju samo zvanicni i odredjeni krugovi. Secam se seminara o "medjunarodnom ratnom pravu" gde su Italijanski general i Svedski pukovnik prikazali sokantne snimke zlocina i izivljavanja americke vojske. Napomenuli su da to nemoze nigde slobodno da se vidi ali da za to sve vlade zemalja u NATO znaju. Takodje ni jedan od zlocina nije procesuiran.
Sada se vide i ostale stvarcice, a zapadni razmazenko nema bas stomak za sve istine. Zato je bitno makar im i sumlju u andjeoske dela usaditi u lobanju.
Sto se nasih fukarica tice, pa za to nam netreba Wikileaks da naslutimo sta rade. Dovoljno je slusati ih i gledati. Zakljucak se sam namece. Ma da se ne plase motke, bili bi ko zveri. ovako su ko lisice.

Nesa
Nesa

Broj poruka : 175
Datum upisa : 04.12.2010
Godina : 65
Lokacija : Beograd

List lica
Rasa:
Ime:

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Garwor Uto Dec 14, 2010 7:12 pm

Po meni je to samo jos jedan nacin da se kreira mnjenje, tj da se ojaca sopstveni uticaj. Tako sto neku gomilu informacija odjednom proglasis super istinitom (jer je navodno ukradena), i medju njima proturis i ono sto ti zapravo treba, da severna koreja samo sto nije lansirala nuklearne bojeve glave na ostatak sveta, i da su avganistan i Iran legla terorizma. I tako dobijes precutnu podrsku svojih drzavljana da bombardujes te tamo neke zle ljude. Isto je bilo i sa Irakom, nuklearna postrojenja, bojeve glave...a kod su usli onda je bilo 'pa izgleda da smo imali lazne informacije...'

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Džulijan Asanž im ga utera do balčaka! Empty Re: Džulijan Asanž im ga utera do balčaka!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu