Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predators (2010)

2 posters

Ići dole

Predators (2010) Empty Predators (2010)

Počalji od fane Sub Dec 04, 2010 10:31 pm

Predators (2010)

Film prati grupu ratnika koje proganjaju pripadnici rase nemilosrdnih vanzemaljskih lovaca.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Radnja i akcija počinje u prvoj sekundi i vidimo kako se Royce (Adrien Brody) budi i kako pada sa velike visine, pokušavajući da otvori padobran koji mu je neko nakačio...
On nekako uspe da se prizemlji a zatim vidi još nekoga kako pada.
Posle par minuta, okuplja se ekipa, sa kojom ne biste otišli na kafu...plaćenici, robijaši, ubice, ratnik iz Sierra Leone, itd...
Na početku su zbunjeni ali ubrzo ukapiraju da ih neko posmatra i prati...
Kao i svi specjaci, tako i ovi, traze neku uzvišicu, ne bi li videli gde su i gde dalje.
Kad su je našli, mislim na tu uzvišicu, videli su ovo...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pošto su ukapirali da su na drugoj planeti i da je ta planeta lovište za neke opasne Bad Ass lovce, odlučuju da se organizuju i pruze otpor...


Kao veliki fan Predatora, ja neću (mnogo) da pljujem po ovom filmu,to će neko drugi, a mesta za pljuvanje ima....
Kasting je dosta loš, vidi se da su hteli da imaju iste likove kao u Predatoru iz '87 ali im to nije uspelo.Imaju i istu pušku i frajer je isto veliki kao i Jesse Ventura, samo što je Rus.
Brody sa ekipom je totalni promašaj. Pojavljivanje Laurence Fishburne-a nisam ukapirao do kraja, verovatno samo da gledaocu pojasni ko su Predatori i kako ih ubiti...ali mi to već znamo.
Predatori ovog puta imaju i kućne ljubimce i sa njima idu lov...potpuno nepotrebno, ali kad su već ubacili te...ljubimce, mogli su da im daju bar neku jaču ulogu, ovako je suvišno.
Dzungla mi je bila totalno neuverljiva, na momente mi je ličila na šumicu iznad moje kuće.
Mislim da su malo preterali sa kopiranjem prvog dela, jer prvi deo je one and only

E sad, Predatori mi izgledaju bolje neko ikad, imaju neke nove spravice i nove puškice, vidimo i novu vrstu predatora koji su malo jači od ovih...običnih.
U svakom slučuju i nije toliko loše koliko sam očekivao.
Dobro da je snimljen, pa makar i ovakav, bolje nego da nije ništa snimljeno.
Ali to sam samo ja.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
fane
fane

Broj poruka : 190
Datum upisa : 04.12.2010
Godina : 50
Lokacija : Vranje

List lica
Rasa:
Ime:

Nazad na vrh Ići dole

Predators (2010) Empty Re: Predators (2010)

Počalji od Šerif Sub Dec 04, 2010 10:40 pm

Meni je ovaj Predator dobar.
Mislim, šta očekivati više... solidna akcija i efekti, šuma nas podsetila na prvi deo i to je to.
Kao što Fan reče, bolje i ovo negoli -ništa.
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu