Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

+3
fane
yugo 45
Glorija
7 posters

Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Ned Apr 17, 2011 2:11 pm

Opet počinje ludnica ... Crying or Very sad

[You must be registered and logged in to see this link.]

Glupan ! Fino mu kažu da se režim ruši na drugi način Twisted Evil Znaju ljudi znanje - 5. oktobar je zakon !

[You must be registered and logged in to see this link.]

Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od yugo 45 Ned Apr 17, 2011 3:19 pm

mekan je toma nije on šešelj
za dva dana kad mu počne da izbija so u ustima ima da prestane sa štrajkom
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Ned Apr 17, 2011 4:43 pm

Koliko ljudi danas štrajkuje glađu u Srbiji ?

( Da ne pominjemo one koji gladuju ali bi hteli da jedu samo nemaju šta )

U Smederevu ima jedan ... niko se i ne osvrće !

"Demokrate" znaju recept za promene Twisted Evil a tu nema gladovanja !
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od yugo 45 Ned Apr 17, 2011 5:36 pm

misliš da dignu kuku i motiku u bgd-u i velju za ne daj boze
to je recept da-a
toma zasad ima velju
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od fane Ned Apr 17, 2011 6:28 pm

Mrzim politiku i svaki njen oblik u svakom mogućem smislu...ali u ovom okruženju naterani smo (sam) da se pomalo bavimo njome jer nam direkno odredjuje način i stil života.
Izbori su svakako potrebni ali ne na silu i ne prevremeni.
Ovo sa Tomom je stvarno smešno i ne verujem da će on nešto i da uspe u tome...
Najgore je što on koristi trenutno stanje u zemlji zarad ličnog (stranačkog) interesa, to jest, vlast je tako slatka, još sa ovakvim narodom (bez uvrede)...
E sad, nisam ja toliko ljut na Tomu koliko na ove demokrate (glasao sam za njih)...pa mene su '98 u BG tukli zbog njih, dobro ne direkno zbog njih ali ajde...zamerio se sa svim komšijama zbog njih, posvadjao se (pa pomirio) sa najboljim ortacima zbog njih, i da ne nabrajem više...
Ali najteže mi je palo pre dve godine kad su mojoj Sofiji ukinuli sve benificije (Sofija ima atrofiju mišića za one koji neznaju) nema više jednom godišnje banja koviljača a banja me košta za mesec dana negde oko 60000 din, ukinuli mi povlastice za registraciju automobila ( a ja dao životnu uštedjevinu za Audi karavan 2.5 da bi Sofija što bolje podnela putovanja po Srbiji i dalje) pa sad plaćam 52000 din. za registraciju....ajde da ne kukam više...

Ali ja sebe ne vidim da glasam za nikoga, to jest hteo bih savet-za koga da glasam?
Za ove žute nemam nameru više, za Tomu tek neću ni da razmišljam...
Ostaje mi Čeda(hahahhhaha) i ko još????
fane
fane

Broj poruka : 190
Datum upisa : 04.12.2010
Godina : 50
Lokacija : Vranje

List lica
Rasa:
Ime:

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od yugo 45 Ned Apr 17, 2011 6:56 pm

neće toma izbore samo zbog izbora ili eventualne pobede
on se uplašio
šta će da se desa kad mu tata dodje iz haga
ako bude u vlasti mozda se ne desi nista
a ako bude opozicija moze lako da se desi damu voja od partije napravi autobus stranku


btw demokratija nije za nas
ja sam za neku vrstu apsolutne diktature
mnogo se kompromisa pravi u demokratskom uredjenju da bi se isterala neka stvar na pravi put
jednostavno se rasplinjujemo ,
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Garwor Pon Apr 18, 2011 12:10 am

Postojeca vlast je suvise medijski jaka i ne moze se tako lako srusiti. Opcije su nikakve, svi samo hoce parce vlasti da se nakradu para. Ja uopste ne glasam nikad, tj glasao sam onomad pre 5-tog oktobra jer sam verovao u promene, ali kad sam video u sta se to izrodilo jasno mi je i kako ce biti i u narednom slucajevima. Pa jel se vi secate onih prica opozicije do 5-tog oktobra, kao pare su na granici samo cekaju da neko potpise, pa investicije, pa sve ce biti bolje...i onda dan po preuzimanje vlasti, dakle 6-tog oktobra, izlazi Labus i kaze 'Gradjani samo da znate, narednih 10 godina bice najteze'. Pa mislim covek je prvog dana dao sebi odstupnicu i dug zivot na vlasti jerbo ne moze se tako lako, a vama ovcama ako se ucinilo da smo mi nesto drugo obecavali, lose ste culi.
Zar iko vise veruje u neke price o bolje, o demokratiji o tranziciji? Zar vam nije jasno kako dolazi do poboljsanja? Evo ovako, u mojoj struci se to vidi lepo. Nakon 2000 su pocele da dolaze strane firme i da angazuju jeftinu radnu snagu, tj outsourcing, sto ceo svet radi sa kinom i indijom. Znate one cuvene firme Gap i H&M? Slucajno radim neke softvere za njih pa vidim da im je glavnina fabrika ako ne i sve bas u aziji. E, mi smo malo blize evropi i u istoj smo vremenskoj zoni pa nas cesto angazuju nego indijce. Rezultat je da smo pomalo trazeni i da nam to dize cenu. Nama je recimo bolje. U ostalim privrednim granama jos nije doslo do outsourceovanja(ok , malo Fiat, malo oruzje, konfekcija, tako nesto) jer je u ovoj zemlji nemoguce nesto lako otvoriti, domaca mafija je jaka u svim velikim granama privrede). Da bi opsti standard porastao potrebno je da stranci ulete se firmama i fabrikama ovde, a nasi to naravno nece d apuste tako lako dok se svi ne ugrade. Pustanjem stranaca definitivno bi unistili domacu privredu (koja ionako slabo radi), to je cena. Strancima bi najvise odgovaralo da mi prvo unistimo sve domace da cena rada padne nacisto e onda ce oni da ulete. I naravno da mogu da imaju monopole i da lako sobijaju dozvole za sve, sto ce reci da je nasa vlast kontrolabilna. E to vam je nacin da udjemo u evropu. Zasad su nam dosle banketine sa svojim kreditima sa ogromnim kamatama...

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Pon Apr 18, 2011 2:47 pm

A onda mene pitaju za koga sam ... Rolling Eyes

Ja sam za socijalnu pravnu državu ! Da se zna ko pije a ko plaća ...

Ups! Utopija ... Sad
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Nesa Pet Apr 29, 2011 11:36 pm

fane ::
Najgore je što on koristi trenutno stanje u zemlji zarad ličnog (stranačkog) interesa, to jest, vlast je tako slatka, još sa ovakvim narodom (bez uvrede)...
E sad, nisam ja toliko ljut na Tomu koliko na ove demokrate (glasao sam za njih)...pa mene su '98 u BG tukli zbog njih, dobro ne direkno zbog njih ali ajde...zamerio se sa svim komšijama zbog njih, posvadjao se (pa pomirio) sa najboljim ortacima zbog njih, i da ne nabrajem više...
Ali najteže mi je palo pre dve godine kad su mojoj Sofiji ukinuli sve benificije (Sofija ima atrofiju mišića za one koji neznaju) nema više jednom godišnje banja koviljača a banja me košta za mesec dana negde oko 60000 din, ukinuli mi povlastice za registraciju automobila ( a ja dao životnu uštedjevinu za Audi karavan 2.5 da bi Sofija što bolje podnela putovanja po Srbiji i dalje) pa sad plaćam 52000 din. za registraciju....ajde da ne kukam više...
E moj Fane. Svi to rade, pa i zuti su to radili na najodvratniji nacin. Ja sam strasno bio protiv ovih. A zasto?
Neznam dali je to ovde prikazano ali sam u CG gledao svojim ocima kad je DJiki izjavio "Beohgrad treba bombardovati dok Milosevic ne ode sa vlasti". Pazi te demokratije.Ubijaj sve po Beogradu dok ovaj ne ode. Nije rekao ubij Milosevica nego gadjaj moju majku, sestru, bratance, bilocije dete, ma koga stignes dok on ne ode a ja dodjem. Uzas. A za sve to vreme on u vili na Svetom Stefanu. Da sam mogao tad bih ga zubima za vrat. A sad mu ime ulica daju.
E eto zasto sam ja protiv ovih fukara. Krimosi ih doveli na vlast i sad su svi takvi. Kradi otimaj zastrasuj do mile volje, ali da se nevidi bas.
Cedica bre bio student a sad je vlasnik hotela. Promenio je vise dzipova no je cipela i niko nista ne vidi. Zasto su se izborili da oni sve kontrolisu, pa i vojsku. Pa da im neko ne zasmeta. Pazi paradoksa bre. Balerina je bila treci covek u Ministarstvu odbrane a glavna za kadrove.
Ma mater im svima. Treba samo menjati sto cesce. Kad puste korenje, onda nevalja brate nista.
Nesa
Nesa

Broj poruka : 175
Datum upisa : 04.12.2010
Godina : 65
Lokacija : Beograd

List lica
Rasa:
Ime:

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od ĆW Sub Apr 30, 2011 10:03 am

Bojkot!
ĆW
ĆW

Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Sub Apr 30, 2011 6:01 pm

Babina pošta :

"Predlažem da se na sledećim izborima uvede dodatno glasačko polje sa tekstom "Nisam ni za jednog od predloženih sa liste". Ukoliko više od 50% glasaca zaokruži ovo polje, izbori se ponavljaju, a svim kandidatima sa te liste se zabranjuje kandidovanje na izborima u naredne 4 godine.



Ako ti je do Srbije pošalji ovo na bar 3 adrese !!!!!!"
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Pet Maj 06, 2011 9:01 pm

Very Happy Very Happy Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

E baš tako !!!
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Garwor Ned Maj 08, 2011 1:00 am

Dodje mi da osnujem Japansku stranku. Platim dva japanca da ucestvuju u tome. I mislim da bih presao cenzus. Cini mi se da nas covek jos jedino u japance ima poverenja, i svabo i amer i rus su nas odavno izdali a da ne pominjem ove domace demokrate, radikale, naprednjake, socijaliste i slicnu gamad.

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Ned Maj 08, 2011 12:40 pm

Sad Japanci sad imaju preče stvari na pameti ... cunami, zemljotresi, radijacija, ...

Nisu oni mi da im politika bude prva ... nekima i jedina briga Evil or Very Mad
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Eriops Uto Sep 27, 2011 10:05 pm

Sve mi izgleda da smo nagraisali, ko god bude na vlasti.
1000000 nezaposlenih, 400 000 ljudi neredovno prima platu, fakultetski obrazovani konobarišu i rade po trafikama... nezvanično, potpuni socijalni krah sprečava dijaspora, rođaci koji pomažu porodice ovde. Albanci bojkotuju popis, Zukorlić poziva na bojkot, na Kosovu nas biju i pucaju u demonstrante... u Temerinu tuku srpske mladiće... imamo gej paradu gde će se opet tući i razbijati. Ovde je izgleda većina ugrožena, i ekonomski i nacionalno. Ljudi su agresivni, nezadovoljni, svak je svakome kriv, ne sluti mi ovo na dobro.
Eriops
Eriops

Broj poruka : 44
Datum upisa : 24.11.2010
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Sre Sep 28, 2011 7:59 pm

Da znaš da je tako ... Sad

Zukorlić me baš nasmeja - agitovao da ovi dođu a sad misli da proba "poštene četnike" Very Happy

Kad je dotle došlo Evil or Very Mad
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Garwor Ned Okt 02, 2011 1:34 am

to je stvar podanickog mentaliteta srba. Pa i da pocnu da nabijaju na kolce, opet bi svako cutao i razmisljao o svojim privatnim problemima. Dok njega ne nabiju, a onda je kasno da se dere.
Pocetak bune protiv dahija je dobra pesma:
'...svaki svoga ubijte subasu...'

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Glorija Ned Okt 16, 2011 7:09 pm

Čak se i amerikanci osvestili i digli bunu ! Shocked Twisted Evil

A mi ? Licitiramo da li će Kosovo priznati svi ... a i ovi naši s njima No
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori? Empty Re: Da li su Srbiji potrebni prevremeni izbori?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu