Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

+2
Glorija
Garwor
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od yugo 45 Pet Apr 08, 2011 12:37 am

blago tebi na pustim željama

mi na poslu kao krenuli lagano da radimo ,dobili neke poslove od investitora
al smo se ulenjili od nove godine imamo malo posla pa sad sve teško raditi
bogami teško se naviknuti da ne ideš kući u devet ujutru
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od pikax Pet Apr 08, 2011 12:57 am

blago tebi na realnosti - kući u pola 9 ! Very Happy
pikax
pikax

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od pikax Pet Apr 08, 2011 12:59 am

Ma nama ne može da se ugodi.
Prvo kukamo - oćemo da radimo, ali nemamo posla...i kada konačno uspemo da se zaposlimo, onda kukamo što radimo, mi bi da odmaramo...i tako. Laughing
pikax
pikax

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od Garwor Pet Apr 08, 2011 1:36 am

moj idealni posao bi bio ski instruktor preko zime, stoni tenis instruktor preko ostatka godine, i pomalo izrada nekih sajtova kad je ruzno vreme, ali bez nekih strogih rokova i gomile sefova. U svakom slucaju bitno je da se mrda, kombinacija sporta i mozdanih aktivnosti.

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od Glorija Pet Apr 08, 2011 1:15 pm

Zato je baba domaćica ! Radi kad hoće, šta hoće i koliko hoće ! Wink

Nema gazde, mozak može da luta, sve može proglasiti svojim poslom (i obrnuto), nema dosade, radno vreme - klizno, ... Honorari stalni i stabilni Twisted Evil
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od pikax Sub Apr 09, 2011 1:28 am

moj idealan posao bi bio na moru: nas dvoje ( moj izabranik Laughing i ja) ,plaža,more, kafica, poneki film ( da intelektualno skroz ne potonemo Laughing ) , muzika koju ja biram i ništa više. Jedno 4 meseca. geek Laughing


Poslednji put izmenio pikax dana Sub Apr 09, 2011 1:34 am, izmenio ukupno 2 puta
pikax
pikax

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od pikax Sub Apr 09, 2011 1:32 am

Garwor ::moj idealni posao bi bio ski instruktor preko zime
Very Happy baš se pitam zašto....
pikax
pikax

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od Glorija Sub Apr 09, 2011 1:28 pm

pikax ::moj idealan posao bi bio na moru: nas dvoje ( moj izabranik Laughing i ja) ,plaža,more, kafica, poneki film ( da intelektualno skroz ne potonemo Laughing ) , muzika koju ja biram i ništa više. Jedno 4 meseca. geek Laughing

Zrela si za godišnji odmor ! Very Happy

7 dana - i dosadilo Sad Odmaranje je precenjeno!
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od Nesa Sub Apr 09, 2011 7:36 pm

pikax ::moj idealan posao bi bio na moru: nas dvoje ( moj izabranik Laughing i ja) ,plaža,more, kafica, poneki film ( da intelektualno skroz ne potonemo Laughing ) , muzika koju ja biram i ništa više. Jedno 4 meseca. geek Laughing

E, evo ga. Sad ti bas i ne verujem Very Happy
A jelo, a sta ti ja znam sve jos po nesto. Pa ipak je to 4 meseca.
Ja bih malo skijanje, malo pecanje, malo letenje, malo ronjenje, malo svasta po nesto i da za to budem instruktor. Znaci placen. Ustvari dobro placen.
To bih radio i prekovremeno, pa i prekovremeno. Znaci i vise od osam sati. Very Happy
Nesa
Nesa

Broj poruka : 175
Datum upisa : 04.12.2010
Godina : 65
Lokacija : Beograd

List lica
Rasa:
Ime:

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od pikax Ned Apr 10, 2011 11:04 pm

Nesa ::
pikax ::moj idealan posao bi bio na moru: nas dvoje ( moj izabranik Laughing i ja) ,plaža,more, kafica, poneki film ( da intelektualno skroz ne potonemo Laughing ) , muzika koju ja biram i ništa više. Jedno 4 meseca. geek Laughing

E, evo ga. Sad ti bas i ne verujem Very Happy
A jelo, a sta ti ja znam sve jos po nesto. Pa ipak je to 4 meseca.
Ja bih malo skijanje, malo pecanje, malo letenje, malo ronjenje, malo svasta po nesto i da za to budem instruktor. Znaci placen. Ustvari dobro placen.
To bih radio i prekovremeno, pa i prekovremeno. Znaci i vise od osam sati. Very Happy
Što si bukvalista ? Samo figurativno rečeno.... Very Happy
pikax
pikax

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od Nesa Pon Apr 11, 2011 11:11 pm

Pa mozda i jesam bukvalista, ali zivot me ucio da sa zenama ono podrazumeva se nikad nije bas jasno. Obicno se na neki cudan nacin prvobitno podrazumevanje i ono kasnije podrazumevanje jako puno razlikuje. Nesto na neki nacin ispadne, nesto upadne i ko ce ti ga znati kako to sve opravdaju, al kao uvek su zene u pravu. Zato brate spisak je zakon, pa ko slaze, govno smaze.
Znas valjda ono ajmo u grad da kupim haljinu. E pa uz haljinu se podrazumeva i kajs i cipele i tasna samo sto ti to, kad kreces neznas.
Ma ima i pribliznijih primera ali necu da me proglase prostakom. Embarassed
Nesa
Nesa

Broj poruka : 175
Datum upisa : 04.12.2010
Godina : 65
Lokacija : Beograd

List lica
Rasa:
Ime:

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od pikax Uto Apr 12, 2011 12:04 am

e, nemoj samo da načinjemo temu "muškarci i žene - survivor : kako opstati zajedno" - zaboleće nas glava Laughing
pikax
pikax

Broj poruka : 48
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od Glorija Uto Apr 12, 2011 1:45 pm

Ma, nema razlike .... Very Happy
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...? - Page 2 Empty Re: Kako iko moze da sedi 8 sati na poslu...?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu