Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj sajt Spin na spin

3 posters

Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Moj sajt Spin na spin

Počalji od Garwor Čet Feb 10, 2011 1:37 pm

http://spinnaspin.com

Evo skrpio sam jedan sajt u vezi stonog tenisa. Zamislio sam da to uradim jos pre 3 god, ali sam toliko lenj da sam tek za poslednji vikend seo i uploadovao nesto. Posto nisam hteo da koristim ugradjene cms i forum, jer sam hteo da ih povezem da se sa jednom logovanjem prijavis na oba (planiram razne mogucnosti pa sam procenio da ce trebati jos nesto osim foruma) instalirao sam ih od pocetka. Sto se naravno odmah ispostavilo kao problem, jer nema ni jednog featurea ugradjenog(mada sam to ocekivao ali ne u tolikoj meri, bar za phpbb3 forum). Sto znaci ni navigation bar, ni slika u headeru ne moze, ni ovi blokovi sa strane...Pa onda i njih treba pronaci i ubaciti, pa onda prepraviti template, jer su naravno drugacijeg izgleda od ocekivanog...da ne pricam o prilagodjavanju skina, za to ne znam ni dal cu imati zivaca. Zvanicni prevod na srpski za sajt (ne za forum) postoji ali je katastrofican, u rangu ovoga ovde. Pa sam sam kreirao svoj language i prevodio recenicu po recenicu.
Za sada je gotovo potpuno prazan, valjda cu nekad ubaciti neki sadrzaj. Sve bi bilo lako kad covek ne bi morao da ide na posao. Davno sam cuo od jednog lika 'ti nikad neces postati bogat i uspesan jer si jednostavno ceo dan na poslu i nemas vremena da postignes uspeh...'', moguce da je u pravu.
Osecajte se slobodnim da se nasmejete izboru boja...
Inace spin na spin je najtezi udarac u stonom tenisu, to je ono sto rade kinezi na youtubeu, kad se izdalje od stola po 3-4 metra pa udri. A istovremeno je i omiljeni udarac amatera koji nikad ne uspeju da ga izvedu ali eto vole da pokusavaju.

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Glorija Čet Feb 10, 2011 2:29 pm

To je ono kad meni Damir vraća lopticu ... Mrzim to!

Ja onda tako raspalim da u 50% slučajeva loptica pukne Twisted Evil

Imam za to specijalni Danlup reket ... onaj što nije sunđerast. Kad ta "daska" vrati lopticu - i ne vidiš je kad te prođe Twisted Evil

"ti nikad neces postati bogat i uspesan jer si jednostavno ceo dan na poslu i nemas vremena da postignes uspeh" ... ???? Nije to ! Baba bi po tome bila najbogatija na svetu (da ne štampaju tolike knjige ... i da nema e-knjiga ... ili bar struje ... Crying or Very sad ... )
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Garwor Čet Feb 10, 2011 4:13 pm

Stoni tenis je divan sport. Za sve uzraste i nivoe znanja. Ako igras sporo onda opusta, a ako hoces adrenalin onda udaraj jako i brzo(ali tu naravno ima i vise narviranja jer cesce promasujes).
A taj Dunlop bez sundjera je od starih reketa, tako se davno igralo, mada i danas postoje turniri u takozvanom hardbat-u, a broj poklonika j eprilicno veliki.
8 sati na poslu i bar jos sat ipo u putu i pripremi nije uopste malo. Nije da se sminkam i sredjujem, nego ujutro kad zazvoni sat prvo mi treba neko vreme da otvorim oci, onda promislim o sustini zivota i mestu 8 izgubljenih radnih sati u svemu tome, onda probam da smislim neki nacin da ipak ne odem na posao, obicno ne uspem pa ipak moram da ustanem, trazenje dve iste carape i kljuceva od kola uvek uzme znacajnu kolicinu vremena...i to je to, ode ceo dan.

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Glorija Čet Feb 10, 2011 9:57 pm

S obzirom da me taj matori reket umalo odvede na Univerzijadu u Zagrebu ... nije ni loš Wink

Misli pozitivno: bar ne moraš da čekaš "zombi-bus" (onaj što vozi jadnike na posao i sa posla - meni su ličili na zombije; srećom, kratko je trajalo - bilo ne povratilo se! )
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od yugo 45 Čet Feb 10, 2011 11:05 pm

stonog tenisa se setim samo kad sam bio u vojsci
s njim smo jedno vreme ubijali slobodno vreme
da i umelo je da dodje do zescih svadja No
kad bolje razmislim samo se uz stoni tenis nismo potukli nijednom
peaceful game sunny
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Glorija Pet Feb 11, 2011 3:15 am

Igrala sam ga od "malih nogu" , moj prvi sport ... Kad mi prvi komšija bio nastavnik fizičkog Laughing

Na faksu dali da biram: reket ili rukomet ( ja da budem golman ??? )

Toliko lepih trenutaka vezano je za ... ah , slatka mladost ! Sad
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Garwor Pet Feb 11, 2011 12:13 pm

Bako, svaka cast, vi ste izgleda profi igrac. Ja sam samo malo bolji rekreativac koji eto voli taj sport (jer me boli koleno kad trcim i igram fudbal, ledja kad igram kosarku, lakat od kuglanja...)
Meni je isto prvi komsija bio nastavnik fizickog, a posto sam ziveo na sirinu rukometnog terena od skole (to je nekih 20 metara?) onda smo cesto igrali uvece (svako od komsija je imao kljuc od skole naravno). Nisam bio los, pobedjivao sam sve vrsnjake, i vecinu nastavnika, ali nije tu bilo atmosfere za stoni tenis, u selu se samo fudbal gleda. U srednjoj skoli nisam igrao uopste, preselio sam se u Loznicu, tamo je bio neki klubic, ali iz dva pokusaja nisu hteli da nas puste (izgleda su hteli da im placamo casove, a posto je tad bio rat i kriza to je otpalo naravno), pa sam presao na sah Smile , to sam igrao nekih 3 god i nisam bio los uopste. Ali sam ga batalio kad sam poceo da studiram u bg.
Na faksu sam igrao stoni tenis sa nekim drugarima, nista ozbiljno. Tek pre nekih 2 god sam poceo malo cesce da igram jer sam saznao za neka mesta gde se organizuju rekreativni turniri, pa sam se nekako uclanio u neku ekipu koja igra ligu pa sam mogao da treniram s njima.
Sto je tragicno lose, mogao sam to uraditi i pre 10 godina, ali prosto je stoni tenis mrtav sport kod nas i nemoguce je doci do ikakvih informacija, pa niti sam ja znao za mogucnosti niti iko iz mog okruzenja, internet je bio u povoju bez icega kod nas. Jedino mozes otici na banjicu i platiti sto 300 din na sat i igrati s kim dovedes, ali tu nema napretka. A ako oces nekog trenera onda plati 10 evrica na sat plus 300 din za sto. Masa ljudi nema nikakve informacije kao sto ni ja nisam imao pa ni ne znaju da mogu nauciti nesto, upoznati dosta ljudi, i napraviti sebi lep hobi za ceo zivot.

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Glorija Pet Feb 11, 2011 1:47 pm

Probaj ti da izbegneš stoni tenis u Banjaluci osamdesetih - postavili 1000 stolova po gradu !!! Dobro si video: 1000 !

U "onoj, truloj, komunjarskoj i prevarantskoj" SFRJ imali su običaj da i narodu daju da živi Crying or Very sad (Kakva glupost, zar ne ? )

Na faksu sam bila u vreme Univerzijade u Zagrebu (daaaavno ... ) i umalo da odem ... Glupači bili važniji ispiti Evil or Very Mad

Između 5 profesionalnih igračica - baba izborila plasman ! Shocked Twisted Evil

( Igram desnom rukom. Stogo "siledžijski". Epilog: krvnički boli leva ruka i desna noga Sad )

Ovde , ni 200 metara od mene bili stolovi i ljudi igrali ... Baba ne može - izdalo je vlastito srce ...
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Garwor Pet Feb 11, 2011 6:27 pm

Da i meni se cini da je nekad bilo sirine u izboru, danas se svi okrenuli parama, pa nema nista dzabe. A i ono sto placas je uglavnom bezveze.
Kakvo je to 'siledzijsko' igranje? Zar jednoj dami prilici da bude siledzija?

Garwor
Admin

Broj poruka : 288
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 47
Lokacija : bg

List lica
Rasa: Lelemud
Ime: Garwor

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Glorija Pet Feb 11, 2011 8:13 pm

Dami ??? Ne se vređamao ! Posebno nije zdravo vređati veštice ! Wink

4 godine sam putovala u školu. Voz u 5 i 15 ujutro ... u školi sam do 6 sati ... nastava počinje u 8 ... kako smo skraćivali čekanje ? Još se sećam bežanije sve sa nošenjem stola .... Twisted Evil

Moj drug Damir mnogo voleo spin - mi to zvali "seckanje" ... Jedina odbrana je bila - raspali po loptici. Inače, voleo je i igru "ispod stola". Nema šanse da ga ubedimo da je to protiv pravila. Nikad ne znaš kud će loptica. I opet - raspali da ga sprečiš.

Ovo je već ...

Spojler:

Inače, moja najluđa partija odigrana je u Vodicama. Uveli smo pravilo: poen se dobija samo ako protivnika zasmeješ toliko da ne može ni da vrati lopticu. Sto smo smestili u blato Laughing
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj sajt Spin na spin Empty Re: Moj sajt Spin na spin

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu