Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malo o članovima i kako sam zamislio forum.

3 posters

Ići dole

Malo o članovima i kako sam zamislio forum. Empty Malo o članovima i kako sam zamislio forum.

Počalji od Šerif Sub Dec 04, 2010 1:37 am

Elem, ovde nema podela, kao na starom forumu, na nekakve timovce i frendove.
Smatram da je to profašistički. Deliti ljude na one koji će učestvovati u kvizu da bi dobili "status" i one koji to ne žele je u najmanju ruku -neozbiljno, dekadentno i fuj, naročito što upoznaš te ljude uživo i pitaš se "šta su to oni manji od mene." Nekome dati da glasa, a nekoga ostaviti u neznanju, bljak.

Toga ovde neće biti. Neće biti skrivenih delova foruma (zasada, ako ne bude potrebe za više moderatora pa neka imaju svoju temu da tamo palamude. Mada sumnjam u to.) Nema novi i starih članova. Svi su ravnopravni sem mene. Ja sam admin. Ja sam ravnopravniji. (U stvari, u dogledno vreme i ne bih da budem, neko da me zameni)

Toliko. Vaši komentari i sugestije su dobrodošli, pitanja i predlozi takođe, ali budite uvereni da će biti kako ja kažem i odlučim. Mislim da je to poštenije da kažem nego da se krijem iza nekakve kvazi- demokratije "timske" i tako... Zauzvrat, ovde imate punu slobodu svega. Od izražavanja do postovanja slika kakvih želite. Naravno, svačiji post je odraz njega, ne celokupnog foruma.

Dakle? Jesmo li OK sa tim?



Poslednji izmenio Šerif dana Uto Dec 07, 2010 12:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Malo o članovima i kako sam zamislio forum. Empty Re: Malo o članovima i kako sam zamislio forum.

Počalji od Fujto Ned Dec 05, 2010 7:43 pm

Admine, ne smaraj, mnogo palamudiš...
Fujto
Fujto

Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malo o članovima i kako sam zamislio forum. Empty Re: Malo o članovima i kako sam zamislio forum.

Počalji od valiant Uto Dec 07, 2010 1:27 am

A mislio sam da je ovaj Fujto, sad vec veliki pitbul pirat

Cek jos malo dok se okupimo, pusti kuce da juri banderu.
valiant
valiant

Broj poruka : 58
Datum upisa : 06.12.2010
Lokacija : saznacu pa javljam

Nazad na vrh Ići dole

Malo o članovima i kako sam zamislio forum. Empty Re: Malo o članovima i kako sam zamislio forum.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu