Ancient SFtim


Join the forum, it's quick and easy

Ancient SFtim
Ancient SFtim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

4 posters

Ići dole

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI Empty Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

Počalji od Šerif Ned Dec 05, 2010 2:15 pm

Totalno razočarenje. Nije mi se svidelo ni sekunde. U odnosu na prethodne delove, ovo je bre vic godine.

Smorno, dosadno, bez saspensa, radnja klima na prethodnicima... bljak.
Mnogo me neprijatno iznenadio velikan, čija dela sam gutao kao mutav!
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI Empty Re: Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

Počalji od yugo 45 Pon Dec 06, 2010 10:07 pm

odavno je mene klark razočarao,
svi zadnji koautorski romani mu se završavaju sa inžinjerskim hepiendom
u fazonu živeli su dugo srećno i imali su puno dece koja su odlični djaci u školi
jednostavno smara

odiseja je jedna i nista sto je do sad napisao, a podosta sam procitao mi se ne svidja

pisao je samo za denge
yugo 45
yugo 45

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.12.2010
Lokacija : REFRAKCIJA ZORE

List lica
Rasa: Varvarin
Ime: u prodavnici kristala

Nazad na vrh Ići dole

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI Empty Re: Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

Počalji od valiant Čet Dec 09, 2010 3:39 pm

Nece niko da me slusa. Jel ja lepo napisah da se Prvozakenjani ne citaju.

Molim serifa da obrise naslov dela ako je nedolican. Meni je sasvim u skladu sa skrabanjem unutar romana.

E nemam pojma al kad god je Yugov avatar iznad mog posta, ja se setim zubarke. Preskocio sam odlazak. Ima da izvrsim Dentalni Harikiri.
valiant
valiant

Broj poruka : 58
Datum upisa : 06.12.2010
Lokacija : saznacu pa javljam

Nazad na vrh Ići dole

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI Empty Re: Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

Počalji od Šerif Čet Dec 09, 2010 6:28 pm

Ja sam ga odradio odavno, sad mi lepo promaja labrnju hladi.. Smile

Elem, Val, opet ponavljam da se ovde niš neće brisati, nedolične reči i psovke su sastavni deo naših života. Neko ih upotrebljava, neko ne. Individualno.

Ja neću, niti imam prava da nekoga pravilima nateram na neki oblik ponašanja. Setite se samo šta je bio razlog mog banovanja iz Šerifvill-a:

Što sam napisao Epiju da se nalizao LSD-a dok je pisao priču... Ja to zaista nisam mislio, ali mi bilo šega da napišem. Naravno, ljudi shvataju šale, naročito ljudi koji me znaju, a tokmaci (nemam pojma odakle ta reč, mislim da je turcizam i izražavaju tvrdoglavu osobi sa karakteristikom stupidnosti) glume bukve.

Sad, kome smeta ako neko nekad masno opsuje, ili se izrazi kao što je Val sada, nek' se meni ne obrača. Naj je bolje da to reše PP ovima, janom forumskom svađom, borbom do smrti naoružani noževima i goli do pojasa ili unajmljivanje killera i hitmena.

Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI Empty Re: Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

Počalji od Glorija Čet Dec 09, 2010 8:11 pm

Onda se pomeri malo i dodaj još smajlića da se bolje bijemo - što gadnije noguće !!!

Radi, bre, admine ! (I prestani da sanjaš da će neko drugi da se pređe i zameni te Twisted Evil )
Glorija
Glorija

Broj poruka : 472
Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI Empty Re: Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

Počalji od Šerif Čet Dec 09, 2010 9:24 pm

Ama dosta vam je smajlića, bre. A i ne znam kako se dodavaju.
Šerif
Šerif
Admin

Broj poruka : 531
Datum upisa : 23.11.2010
Godina : 54
Lokacija : Tigar in da haus

https://sftim.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI Empty Re: Artur Klark i Stiven Bakster PRVOROĐENI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu